90-W-USB-C-PD-Schnellladegerät, geeignet für Lenovo-Laptops – 20-V-4,5-A-Netzteil_voghion.com
expand
Vollansicht
Ähnliche Gegenstände
alles sehen
90-W-USB-C-PD-Schnellladegerät, geeignet für Lenovo-Laptops – 20-V-4,5-A-Netzteil
Farbe : Einzelnetzteil (ohne Netzkabel)
Größe : 90 W, 20 V, 4,5 A [Typ-C-Schnittstelle]
90 W, 20 V, 4,5 A [Typ-C-Schnittstelle]
Menge :
Kaufe es jetzt
In den Warenkorb legen
chatCustomer Service
Bericht
Urheberrechtsverletzungen einschließen
Kostenlos Standardversand. Siehe Einzelheiten
Geschätzt zwischen Wed, May 27 und Sun, May 31
Sie können das Produkt innerhalb von 30 Tagen nach Erhalt zurückgeben. Siehe Einzelheiten
Sorgenfrei einkaufen
Geld-Zurück-Garantie
Erhalten Sie den bestellten Artikel oder Ihr Geld zurück. Mehr erfahren
Über diesen Artikel
Quelle: Winsea Store
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für dieses Angebot.Artikelnummer: 31499890
Artikelspezifikationen
Kompatible Marke
Acer, Asus, HP Compaq, Dell, Fujitsu, Gateway, Lenovo, LG, Msi, Samsung, Sony, Toshiba, Andere
Artikelbeschreibung vom Verkäufer
​Professional Charging Solution for Lenovo Laptops​​ This ​​90W USB-C PD charger​​ delivers ​​20V/4.5A stable power​​ for your Lenovo laptop, featuring ​​fast charging​​ and ​​enhanced safety​​ at an affordable price. ​​Key Features​​ ⚡ ​​90W PD Fast Charge​​: 20V/4.5A output matches Lenovo laptop requirements Charges 40% faster than standard adapters 🔌 ​​Universal Compatibility​​: Works with ThinkPad/IdeaPad series Also charges phones/tablets via USB-C 🛡️ ​​Advanced Protection​​: Real-time voltage/current monitoring Automatic temperature regulation ✈️ ​​Travel-Friendly​​: Compact & lightweight (170g) Foldable plug for easy storage ​​Why Choose This Adapter?​​ ✔ ​​1:1 compatibility​​ with Lenovo laptops ✔ ​​Longer lifespan​​ than generic chargers ✔ ​​CE/FCC certified​​ ​​What's Included​​ 90W USB-C power adapter 1.8m USB-C to USB-C cable Part Number: LE90w type c New: Suitable for Lenovo notebook power adapter Color: single power supply (excluding power cord), power supply + US standard power cord, power supply + with British standard power cord, power supply + with European standard power cord, power supply + with Australian standard power cord, power supply + with small South African power cord Model: LE90w type c Specifications: 90W 20V4.5A [type c interface] Product weight: 314g Quality: brand new Input voltage range: 100-240V Product size: 108 * 46 * 30mm Applicable Products: Laptop Output voltage: 5V9V12V15V20V Applicable form of charger: direct charging